Березюк прем’єру: “Підніміть пенсії сьогодні. У вас на це є і гроші, і повноваження”

За словами голови фракції “Об’єднання “Самопоміч” Олега Березюка розмови про те, що розгляд пенсійної реформи парламент має провести лише у четвер 21 вересня, інакше не буде підвищення пенсій, є яскравим проявом поведінки класичних дрібних шахраїв, які прислужують не українському народу, а олігархам.

Народний депутат пояснює: “Вчора, сьогодні, завтра Уряд своєю постановою може осучаснити пенсії, він має на це дозвіл він парламенту та гроші, визначені в державному бюджеті, щоб з 1 жовтня без будь-яких рішень Верховної Ради осучаснити пенсії. Ніяких проблем”.

Ініціативи розглядати так звану реформу вночі у четвер він називає недопустимими та зауважує, що подібним “сліпим голосуванням” Уряд хоче прикрити свою брехню. Мова про те, що запропоновані зміни не є реформою, а у документі, зокрема, підступно піднімається пенсійний вік, знижується коефіцієнт нарахування пенсій, заморожується до 2020 року заробітна плата як фактор розрахунку пенсій.

“Тому, будь ласка, нехай прем’єр-міністр сьогодні піднімає пенсії, а з 3 жовтня починаємо розгляд пенсійної реформи, як уже має бути, а не сьогодні з закритими очима. Не можна знущатися над країною, це шкідливо. Будь-які аврали закінчуються великими пожежами”, – підсумовує політик.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини