Березюк: «Потрібно більше санкцій. Тільки жорстка позиція України вплине на нашого ворога»

Україна має посилювати санкції проти Росії і  дотримуватися виключно дедалі жорсткішої позиції стосовно агресора. На цьому наголошує голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Санкції щодо заборони в’їзду росіянам-чоловікам від 16 до 60 років не є достатніми. Потрібні серйозніші обмеження, щоб в Україні не з’являлися диверсійні групи, які можуть стати джерелом нестабільності в країні. Бо це є метою нашого віковічного ворога – Росії».

Українських моряків із захоплених суден має звільняти третя сторона, оскільки вони є військовополоненими, заявляє Олег Березюк: «Ми маємо взяти третю сторону – це може бути Швейцарія, Швеція чи інші країни, які мають досвід в цьому, і за допомогою третьої сторони, згідно зі всіма міжнародними правами і законами,забрати наших воїнів з полону. Є відповідні конвенції, і роль третьої сторони дуже важлива». 

Також залучення третьої сторони до визволення українських військовополонених нівелює аргументи противників щодо розірвання дипломатичних відносин з агресором. Не консули мають звільняти бранців, а третя сторона.

Те, що зараз збирається робити держава після акту агресії в Керченській протоці – подавати в міжнародні суди – треба було робити щонайменше ще 5 місяців тому.

«Українські військові моряки говорили про загрозу окупації Азовського моря і перепони Україні господарювати на цій території ще в червні-травні цього року. Але Президент і уряд ігнорували це і доігнорувалися до відвертої агресії, яка сьогодні є загрозою для нашої суверенності і державності»

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини