Березюк: «Олігархат на чолі із Президентом нищить стовпи, на яких будується держава»

На переконання голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, сьогоднішні події та голосування у парламенті є ознакою ненависті олігархату до суспільства, яке розвивається.

«Три стовпи, які будують Україну – це антикорупційна вертикаль, громадські організації та окремі люди, які борються із корупцією, а також місцеве самоврядування. Подивіться, як системно протягом 1,5 року руйнується НАБУ і САП – скандали, «підстави», брехня.

Що робиться сьогодні із громадськими активістами, які борються із корупцією – знущання, «підстави», знецінення. Що зробили із місцевим самоврядуванням, проваливши закон про службу в його органах – місцеве самоврядування, яке є силою цієї країни, знищується», – наголошує Олег Березюк.

Народний депутат вважає, що мета цих процесів єдина – демотивація та придушення боротьби із корупцією.

«Наша фракція голосувала за те, щоб відмінити декларування для громадських активістів. Вони не користуються державним бюджетом, на відміну від олігархів. Натомість громадські активісти розкривають схеми, за якими із державного бюджету вимиваються мільярди гривень.

Але тепер вони подадуть декларації і, думаю, їх будуть за надуманими справами переслідувати в кримінальних провадженнях. Це робитиметься для того, щоб демотивувати їх боротися проти корупції в Україні. Те саме роблять із НАБУ та САП. І те саме роблять із місцевим самоврядуванням. Олігархат, який керує країною останні 20 років, «зрізає» ті речі, які будують громадянське суспільство і роблять державу сильною».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини