Березюк: «Немає «Укроборонпрому», є фейкова організація для відмивання грошей. Її треба закрити!»

Коментуючи ініціативи влади щодо аудиту «Укроборонпрому», голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк наголошує: «Я не вірю Президентові України Порошенку. Він мав п’ять років».

Парламентар нагадує: «Самопоміч» пропонувала Президенту України не тільки аудит «Укроборонпрому», про катастрофу в якому знали всі, але й справжню реформу озброєння України. Але це ігнорувалося, бо на цьому зароблялося та заробляється».

Відтак, пропозиції аудиту «Укроборонпрому» є передвиборчим фейком, мета якого – залишитися при кориті для подальшого пограбунку держави.

Олег Березюк підсумовує: «Немає «Укроборонпрому», є фейкова організація для відмивання грошей. Її треба просто закрити, а ще «живі» підприємства треба напряму законтрактувати для виробництва зброї з американцями чи європейцями. Це прямий шлях до прозорості та успіху».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини