Березюк: «НАТО – це повага до воїна і гроші»

«Чинна вдала любить мишачу вовтузню та ширми», – коментує зміни до Конституції щодо закріплення в документі курсу на членство України в ЄС та НАТО керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк.

Він наголошує: «Як би не було це приємно, що в українській Конституції буде написано, що країна прямує до НАТО та ЄС, по реченню в українській Конституції вона туди не зайде. Країна зайде в НАТО, коли урядом, Президентом, парламентом буде створена чітка вертикаль управління українським військом на основі поваги до українського воїна»

Свою повагу до солдата держава має демонструвати грошима. Парламентар додає: «Побудова потужних українських військових баз на лінії зіткнення як запорука того, що українські воїни не будуть гинути, що українська територія буде захищена. Побудова потужного військово-політичного альянсу, можливо, двостороннього з державами Східної Європи, Польщі, Прибалтики, Угорщини. Побудова сильної економіки, яка буде працювати для військових потреб і потреб оборони. 

Що сьогодні роблять уряд і Президент? Сьогодні відбуваються тотальні крадіжки, і приклад сьогоднішнього голосування за Бюджетний кодекс, майбутнього голосування за бюджет країни показує – йде пограбунок економіки, а це означає пограбунокукраїнського війська, зниження поваги до українського солдата та української армії»

«НАТО будується грошима, – підсумовує Олег Березюк, – повагою та високим патріотизмом української влади, а не олігархією, яка цинічно обкрадає український бюджет, а це означає – обкрадає українську армію. Якісні українські військові бази на території, якісна співпраця з військами НАТО – це запорука безпеки».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини