Березюк: «Наш принцип формування парламентських списків повністю відповідає закону про вибори на пропорційній основі»

Під час спілкування з журналістами голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк розповів детальніше про механізм формування списків партії на майбутні парламентські вибори. Так, рейтингування вже почалося і триватиме до 27 травня. Воно відбувається на основі голосування партійців в регіонах – кому останні нададуть перевагу, той і посяде вище місце у загальному списку.

Парламентар деталізує: «Список «Самопомочі» складатиметься з трьох частин – чинні народні депутати, які будуть прорейтинговані обласними осередками, наші політичні колеги з областей, також рейтинговані своїми обласними осередками. Третя частина списку – це якісні громадські активісти, журналісти, діячі з інших політичних сил».

Такий спосіб формування списку повністю відповідає закону про вибори до Верховної Ради на пропорційній основі з відкритими списками, який так не хоче голосувати нинішня парламентська більшість. Крім того, внаслідок такого рейтингування понад 80% у списку «Самопомочі» до парламенту матимуть «нові обличчя».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини