Березюк: «На президентських виборах маємо двох кандидатів – олігархат та Садовий»

Олег Березюк: «Якщо безвідповідально ставитись до виборів, до влади прийдуть ті, хто дбатиме лише про себе» 

Людям, які хочуть змінити нашу країну, але не йдуть до влади та відмежовуються від політики, важливо розуміти, що влада є одним з найефективніших інструментів перетворень. Під час спілкування з людьми у Білій Церкві керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк заявив: «Якщо не хочеш у владу, делегуй, кого хочеш. А якщо не дбаєш про це, прийде той, хто буде дбати виключно про себе».

Відтак, тих, хто хоче змінювати країну власними діями, парламентар запрошує приєднуватися до «Самопомочі». Іншим Олег Березюк пропонує змінити ситуацію в Україні шляхом якісного вибору.

Відповідаючи на запитання людей як обирати, за кого голосувати, народний депутат наголошує: «Розумом. Не серцем. Серцем любіть жінку, дітей, а тут розумом». Це означає, що основну увагу виборцю необхідно зосередити не на програмах кандидатів, а на їх біографіях.

На президентських виборах 2019 року, на переконання Олега Березюка, незважаючи на величезну кількість претендентів на президентське крісло, насправді ми обираємо між двома кандидатами – олігархатом або Андрієм Садовим.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини