Березюк: «На коліна ставити ця влада може, а відповідати на відкритому суді боїться»

Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у відкритому розгляді справи за позовом Олега Березюка до Юрія Луценка.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 року Генеральний прокурор Юрій Луценко із трибуни Верховної Ради заявив, що голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк має «вийти в центр Львова, стати на коліна, поцілувати національний прапор і скласти мандат» та пообіцяв зустрітись у слідчого та в суді. До суду звернувся сам Олег Березюк, вимагаючи визнання дії Генпрокурора протиправними.

«Та, мабуть, Генеральний прокурор передумав зустрічатися в суді. Бо суд відмовив у відкритому розгляді справи, назвавши клопотання про це «очевидно безпідставним та необґрунтованим». Виявляється, приниження Генеральним прокурором із трибуни парламенту всього українського суспільства є неважливим і несуттєвим.

Уся суть сьогоднішньої влади в тому, що «на коліна ставити» вони можуть, знущатися можуть, красти можуть, а відповідати у прямому відкритому судовому засіданні вони бояться», – прокоментував ухвалу суду Олег Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини