Березюк: «Мусимо створити обставини, за яких ворог піде на поступки»

Україна має залучати третю сторону до визволення українських військовополонених моряків, – так вважає лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

«Україна має негайно запустити механізм звільнення військовополонених із залученням третьої сторони. Ми не можемо говорити напряму з ворогом, потрібно негайно залучати третю сторону. Це може бути будь-яка цивілізована держава з тим чи іншим нейтральним політичним статусом: це може бути і Швейцарія, і Швеція, які будуть представляти інтереси України і військовополонених в Росії стосовно пошуку інструменту передачі наших моряків до України».

Березюк зауважує, що ворог не хоче прозорості і усі дії над українськими моряками в Росії будуть таємними. Судові процеси над ними вже проходять у закритому режимі.

І наголошує: Росію слід змусити поважати міжнародне право, тому що українські моряки – військовополонені, а не заручники.

«Ми не можемо очікувати, що ворог буде йти на поступки, треба створювати обставини, за яких ворог муситиме підкорятись тим чи іншим вимогам відповідних  міжнародних конвенцій».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини