Березюк: «Монополісти знущаються над людьми та цілими містами, і на це ніхто не звертає уваги!»

За словами керівника фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, відбулася різка  зміна риторики коаліції щодо Антикорупційного суду. Він акцентує: «Саме тому треба бути дуже уважним протягом наступних двох днів, щоб якісно попрацювати. Адже олігархи не зацікавлені в прийнятті якісного закону. Бо вони і надалі хочуть контролювати все, заради того, щоб і надалі грабувати державу і людей».

Поки ж, констатує народний депутат, держава як інституція залежна від олігархів та безпомічна перед тим їх консенсусом, у якому не враховані ані інтереси людини, ані людська свобода, ані право власності та гідності.

Приклад того – ситуація, що склалася у місті Гадяч на Полтавщині. Олег Березюк розповідає: «Тижнями йде боротьба монополіста полтавського облгазу з ОСББ, якому відключають газ лише тому, що це інституція, яка захищає людську власність в управлінні людським житлом. І на це ніхто не звертає увагу! Таких ОСББ, над якими знущаються облгази, по країні тисячі». Аналогічно тиждень газу немає у жителів будинку №11/39 на вулиці Гоголівській в Києві.

Однак і це не межа, адже борються брудні капіталісти не лише з громадами, але й цілими містами. Наприклад, сьомий день мер міста Золочів голодує, протестуючи проти незаконної забудови. «На його боці винятково люди, – обурюється голова фракції. – Ані правоохоронні органи, ані обласна державна адміністрація, ані президентська адміністрація навіть не поцікавилися, що там відбувається. А йде боротьба громади з вульгарним капіталізмом, який хоче й далі захоплювати власність громади та знущатися».

«Таких випадків по Україні, – підсумовує Олег Березюк, – тисячі. Тільки мало людей, які знаходять в собі
силу стояти проти цього вульгарного капіталістичного олігархічного утворення».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини