Березюк: «Маємо об’єднатись і сказати «ні» тій брехні, яку люди давно бачать»

У реванші проросійських сил винна парламентська більшість і експрезидент. Бо через провал судової реформи і призначення непридатних людей на посади зараз коїться те, що коїться.

Лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк пояснює, де справжня причина повернення реваншистів:

«Саме парламентська більшість ухвалювала рішення про призначення щонайменше трьох керівників СБУ та  генеральних прокурорів. А призначення останнього генпрокурора, порушуючи закони, Конституцію і моральні цінності – це найбільший сором».

Тому сьогоднішні процесуальні запитання  голови Верховної Ради до органів – це ганьба цього державного апарату, який керував країною протягом останніх 5 років.

«Це співпраця з сепаратистами, це співпраця з агресором непрямим способом. Генеральна прокуратура не може сформулювати запитань і дати відповіді ЦВК, а в ЦВК хто сидить? Не ті, кого обрали «Народний фронт» і БПП? Це ознаки фіаско. І саме тому відбувається реванш».

Однак, на переконання Березюка, цей реванш проросійських сил тільки у верхніх ешелонах влади. Прості українці думають інакше:

«Саме на Сході України сьогодні понад 50% людей, які бачать Україну в ЄС. Саме на Сході на 20-15% протягом останнього місяця зросла підтримка НАТО. Люди ідуть до кращого життя, незалежності і власної ідентичності, а реванш – це реванш олігархату, як би він не називався: БПП, «Народний фронт», «Європейська солідарність», різні «Голоси», «Слуги народу». Це брехливі слуги олігархату».

Олег Березюк закликає людей до об’єднання і спільного протистояння і реваншу, і олігархату:
«Сьогодні всі разом ми маємо об’єднатися і сказати «ні» тій брехні, яку люди бачать. Тому «Самопоміч» йде на вибори і кличе йти з собою».

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини