Березюк: «Майбутній парламент зобов’язаний знищити закон «Про особливий статус Донбасу»

Попри бездіяльність попередньої влади, українська держава вижила лише завдяки людям, а функціонує через принципові позиції тих небагатьох політиків, які її мають. Зокрема, і «Самопоміч». Лідер фракції Олег Березюк зауважує:   

«Ми не дали реалізувати злочинні Мінські домовленості в Конституції України. Через нашу позицію парламент не дозволив тодішньому президентові України Порошенку реалізувати закон про особливий статус Донбасу. Це фундаментальна річ, яка зберегла українську державність і дозволила тим чи іншим способом розвивати».

І завдяки «Самопомочі» підготовлений закон про так звану реінтеграцію Донбасу, де означено окупацію. Зі слів Олега Березюка, майбутній парламент зобов’язаний знищити закон «Про особливий статус Донбасу» і ні в якому разі не повертатись до Мінських угод.

Натомість ухвалити закон «Про принцип функціонування тимчасово окупованих територій». Це фундамент, на якому тримається українська незалежність. Російська Федерація, в тому числі своїми проксі в українському парламенті, буде руйнувати це».

Згадав Березюк і про ще один виклик – блокаду «торгівлі на крові». Її ініціювало українське суспільство, а «Самопоміч» підтримала  в парламенті і припинила те, що українські податки годували тих, хто вбивав українців.

«Блокада зберегла українське військо ще й тому, що українська залізниця возила російські війська на передову. Блокада «торгівлі на крові» започаткувала справжню незалежну українську економіку».

Якщо говорити про економіку більше, то саме «Самопоміч», а зокрема Андрій Журжій з Олегом Березюком, в одну з бюджетних ночей змусили тодішнього прем’єра Яценюка прочитати один абзац. Внаслідок цього держава вперше в новітній історії знизила ЄСВ на 20%.

«Це стало початком зменшення тиску на підприємництво, яке має заробляти гроші для людей, а не для олігархічного бізнесу. Що має зробити наступна Рада? Вона має піти далі і ухвалити закон «Про податок на виведений капітал». І тоді український підприємець стане інвестором – коли податок на прибуток буде реалізовувати на своїх робочих місцях», –
наголошує Березюк.
Кажучи про неправомірні рішення суддів, слід перш за все дякувати експрезиденту Порошенку, зазначає Березюк:
«Нарікайте на Петра Олексійовича і тих, хто голосував за реформу суду, якої немає.  Суд служить олігархам і бандитам. Але стався один маленький нюанс, про який ніхто не говорить, і цей нюанс написаний руками людей з «Самопомочі» – Соболєвим, Сидоровичем і Сироїд – це закон про Антикорупційний суд, який потім переписав президент. Сьогодні створена інституція, вона скоро почне працювати. Це ниточка надії на справедливість в Україні».

«Самопоміч» принципово працювала усі 5 років своєї каденції у Верховній Раді і йде на вибори, щоб продовжити свою боротьбу далі.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини