Березюк: «Львівська міськрада надасть родині полоненого моряка 100 000 грн. І це має бути прикладом для інших регіонів»

«Львівська міська рада ухвалила рішення, що вони нададуть родині полоненого Росією хлопця 100 тисяч грн матеріальної допомоги для того, щоб рідні могли якісно підтримувати зв’язок зі своїм сином. Це мало би бути прикладом для багатьох інших», – заявив голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк.

Йдеться про родину Андрія Оприска. Сам Андрій служить старшим матросом захопленого росіянами у Керченській протоці катера «Нікополь». Разом з іншими полоненими 25 січня так званий суд окупованого Сімферополя заарештував його на два місяці і згодом етапував до Москви. Андрій Оприско народився у селі Надітичі Миколаївського району Львівської області, і там досі живе його мати Ольга Василівна. Саме їй нададуть матеріальну допомогу.

Також Олег Березюк закликає до залучення третьої сторони для звільнення українських військовополонених.

«Українська дипломатія не може впоратися з цією важкою справою: це полонені хлопці і це дуже агресивна позиція Росії. Ми мусимо залучити третю сторону, як це практикується в світі. Цією третьою стороною можуть бути авторитетні у світі держави і міжнародні інституції».

На думку Березюка, Україна має діяти жорсткіше з агресором і на своїх теренах:
«Нам пора заарештовувати в Україні зірок російської пропаганди і вимінювати їх на наших хлопців».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини