Березюк – Курту Волкеру: Олігархи є російськими агентами всередині України

Голова фракції «Об`єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк після зустрічі із спецпредставникомДержавного департаменту США з питань України КуртомВолкером відзначив ключову роль США в підтримці України у протистоянні віковічному ворогові – Росії.

Він підкреслив, що Мінські угоди остаточно збанкрутіли і очевидним є той факт, що ці домовленості були планом Москви. Тепер дуже важливо, на переконання Олега Березюка, щоб Україна та Сполучені Штати допомогли зрозуміти Європі, що «Північний потік-2» є зброєю Росії проти України, Європи та світу.

Для поглиблення безпеки Україна має показати свою спроможність та можливість партнерства зі США в промисловості – в розвитку військово-промислового комплексу та власного виробництва сучасної зброї.

Березюк зазначив також, що віковічний ворог має своїх агентів всередині країни, і цими агентами є олігархи, які створили олігархічний консенсус, пов‘язаний напряму з Росією. Олігархи використовують українську економіку, послаблюючи її зсередини. 

Втім, найнебезпечнішим, вважає голова фракції «Самопоміч», є захоплення олігархами політичної системи України через парламент, уряд, бюджет країни. Тому так критично важлива на наступних виборах ключова роль неолігархічних політичних сил як противаги існуючій системі.

Своєю чергою, і Курт Волкер зазначив, що саме наявність олігархічного протистояння заважає демократичному і справедливому розвитку України, не дозволяє зростати ВВП, який міг бути вдвічі більшим. Іноземні компанії не хочуть ризикувати інвестиціями не тільки через корупцію, а й через вплив олігархів на судову, правоохоронну і адміністративну системи, що є більш токсичним, адже не гарантує захисту бізнесу.

Нагадаємо, у вівторок, 18 грудня, Курт Волкер провів ряд зустрічей в Україні, зокрема, зустрівся зі спікером парламенту та лідерами фракцій Верховної Ради.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини