Березюк: «Корупцією на кістках людей в армії займається найвища посадова особа країни і РНБО»

«У цьому залі немає сенсу працювати, поки тут не буде Президент і не розкаже, чому Рада нацбезпеки і оборони сьогодні кришує пограбування української армії», – заявив лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк. Так він відреагував на публікацію розслідування Bihus-info, яке викриває масштабні схеми контрабанди російських неякісних деталей для української військової техніки концерну «Укроборонпром». У схемі залучені заступник секретаря РНБО, його син, а також низка силовиків – від СБУ до НАБУ. А ниточки розслідування ведуть до Президента України. 
 
«Немає слів. Слухаєш голову Верховної Ради, який каже, що сьогодні ми будемо ухвалювати закони, які потрібні для армії, і розумієш, що це порожні слова. Хочеться апелювати до когось, вимагати щось, але розумієш, що це будуть порожні слова, бо влада просто прогнила до дна.

До кого апелювати? До СБУ, яка прикриває схеми? До МВС, яке прикриває схеми?»
 
Олег Березюк наголошує:
«Сьогодні з кожним днем накочується страшна хвиля пограбунку людей. Люди це знають і відчувають себе безсилими. А ще є інша хвиля – хвиля блюзнірства, брехні і страшного слова – фарисейства. Ніколи не думав, що буду жити в біблійні часи, коли моляться, плачуть, а іншою рукою, в той самий час, фізично грабують вдовині хати».
 
Це фарисейство не має меж, обурюється представник «Самопомочі». І українці не вчора уперше дізналися, що це робиться в армії. 

«Але вчора це стало публічним і цинічним доведенням того, що корупцією на кістках людей в армії займається найвища посадова особа країни і його орган – РНБО». 
 
«Залишається апеляція до двох інстанцій – до народу, в який я вірю, і до Бога. Я сьогодні вранці вирішив запитати Його, як Він боровся з фарисейством. Він сказав би сьогоднішнім володарям країни (інакше їх не назву): «Гроби ви побілені, наповнені всякою нечистю».
 
Однак, Олег Березюк вірить, що український народ силою свого духу переможе і цих нечистих володарів країни і їхнє фарисейство.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини