Березюк: «Гроші українських платників податків, малого та середнього бізнесу не повинні йти на тих, які приходять і обдирають їх як липку»

На цьому тижні парламент може прийняти головний документ країни — бюджет. На переконання голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олега Березюка, він має наповнювати з джерел, які сьогодні годують олігархат, а не з кишень українських пенсіонерів, лікарів, вчителів і найголовніше — українських міст.

«У цьому бюджеті ми будемо захищати українську медицину, яка є недофінансована, хоча ми прийняли якісний закон про її реформу, і українське самоврядування. Бо коли з міських бюджетів забирають гроші і віддають на поліцейську державу, фінансуючи прокуратуру, МВС — це є недопустимо.

Гроші українських платників податків, малого та середнього бізнесу не повинні йти на тих, які приходять і обдирають їх, як липку. Це — ознаки колоніальної системи правління. А Україна є і буде першим редутом демократії і демократичної цивілізації в Європі», – зазначив Олег Березюк.

object(WP_Term)#13146 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини