Березюк: «Головне завдання держави — підвищення пенсій і заробітної платні»

Сьогодні у держави є реальна можливість підняти рівень життя громадян забезпечивши гідну пенсію та рівень заробітної платні, вважає голова парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк.

«Сьогодні українці запитують владу, як вижити на 949, 1200, 1488 гривень. Родина з двох людей може заробляти 5 тисяч гривень на місяць, але при цьому вона сплачує за квартиру та комунальні послуги майже 3,5 тисячі, і це приводить до того, що багато хто з українців живе на межі бідності. Тому перед нами стоїть завдання № 1 – підвищення пенсій і заробітної платні. Це важке завдання для держави, але потрібні для цього гроші є – на митниці. Ця державна структура «обдирає» країну і бюджет, а ми ніяк не можемо з цим покінчити», – констатував Березюк.

Народний депутат України припускає, що без дієвих кроків щодо відшкодування тарифів, підвищення пенсій та заробітної платні, це приведе до нових протестів з боку громадян.

Саме тому, Березюк вважає, що збільшення рівня життя українців повинно бути закріплено в держаному бюджеті України на 2017 рік.

«Важливо збільшити доходи населення України, та зафіксувати це підчас розгляду нового бюджету. У минулому році ми побачили головний економічний документ країни за тиждень до голосування. Сподіваємося, що в цьому році побачимо бюджет у вересні і почнемо над ним працювати. Ми розуміємо, що він не задовольнить всіх громадян, але в держбюджеті повинні бути закладені механізми, які допоможуть пережити громадянам важкі часи», – наголосив Березюк.

Олег Березюк
object(WP_Term)#12942 (16) { ["term_id"]=> int(94) ["name"]=> string(18) "Економіка" ["slug"]=> string(9) "economics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(94) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(202) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(94) ["category_count"]=> int(202) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(18) "Економіка" ["category_nicename"]=> string(9) "economics" ["category_parent"]=> int(1) } object(WP_Term)#12943 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12944 (16) { ["term_id"]=> int(20) ["name"]=> string(14) "Фракція" ["slug"]=> string(7) "faction" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(20) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(1016) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(20) ["category_count"]=> int(1016) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(14) "Фракція" ["category_nicename"]=> string(7) "faction" ["category_parent"]=> int(1) }
Економіка