Березюк: «Фермер боїться відкриття ринку землі, бо не довіряє державі. Держава – рейдер»

Українські фермери не хочуть відкриття ринку землі, бо не довіряють державі.
На цьому наголошує голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк: «Чому фермер боїться відкрити ринок? Фермер боїться відкрити ринок, бо не довіряє державі. Вона не створила ринку, бо немає доступу до фінансових ресурсів для закупівлі якісного зерна, насіння і техніки. Держава – рейдер, яка може захопити землю, на якій працює фермер 20 років».
«І коли сьогодні цього простого нормального фермера, який працює на землі, запитати, чи він хоче відкриття ринку, 70% скаже, що ні. А коли запитати його, чи ви хочете передати свою працю і свою землю у спадок своїм дітям, то відповідь буде, що так. Так ось, передати у спадок цю землю фермерам не вийде без ринку».
Верховна Рада ще на рік продовжила мораторій на продаж землі. Частина «Самопомочі» голосувала «за», частина «проти».
Олег Березюк пояснив, чому: «Частина фракції, розуміючи, що без ринку ми ніколи не дозволимо фермеру стати господарем на землі, голосувала «червоним» проти мораторію. І ці «червоні кнопки» – це двійка уряду за рабське неробство, яким вони є. Але частина підтримує мораторій. Бо сьогодні не можна відкривати ринок землі, тому немає ринку, буде жорстоке пограбування людей, які працюють на землі».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини