Березюк: «Держава, «Укрнафта», «Нафтогаз» знущаються з людей у Бориславі»

«Антилюдська, антинародна і антидержавна діяльність», – описує голова фракції «Об`єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк ситуацію, що склалася у місті Борислав Львівської області.

Борислав, що стоїть на родовищі нафти і газу та в разі існування в Україні справжнього ринку газу був би неймовірно багатим містом, нині знаходиться в критичній екологічній ситуації. Так, нафта тече ріками, а в каналізаційних колекторах днями була зафіксована вибухонебезпечна концентрація метану у 26% (!) при верхній межі вибухонебезпечності 6%. Це загрожує безпеці та здоров’ю жителів міста. І про це, що важливо, прекрасно знає влада, яка бездіє.

За підсумками візиту до Борислава Олег Березюк констатує: «Держава, «Укрнафта», «Нафтогаз» просто знущаються з людей, вводять в оману, руйнують природу і нафтовидобувну галузь. Чорне золото затоплює підвали і тече ріками, газ булькає з усіх дір. Люди при цьому платять непомірні ціни за тепло, світло і пальне».

Народний депутат нагадує: «Протягом двох останніх років бориславська громада один-на-один бореться з олігархічним та, я вважаю, злочинним угрупованням, яке зловживає Бориславом. Руйнується вся інфраструктура видобутку, переробки та використання надр України. Нищать робочі місця, і безробітні люди виїжджають за кордон. Сьогодні внаслідок зменшення видобутку склалася катастрофічна ситуація з екологією».

Все це є злочином, за який досі ніхто не покараний. «Нема кому карати», – зауважує Олег Березюк.

Народний депутат вже звернувся до голови наглядової ради «Укрнафти» з вимогою вжити невідкладних заходів.

Крім того, неодноразово «Самопоміч» зверталася до влади, перш за все – до Прем’єр-міністра України, губернатора Львівської області та керівництва ДСНС з вимогою забезпечити безпеку жителям міста Борислав та негайно втрутитися у критичну екологічну ситуацію, що там склалася. Годі знущатися над жителями Борислава!

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини