Березюк: «Деклараціями про зміни до Конституції Президент прикриває свою бездіяльність»

За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч»Олега Березюка, ініціатива закріпити у Конституції України інтеграцію до НАТО та ЄС — це добрий крок, і «Самопоміч» підтримає ці зміни, адже нація із цим питанням давно визначилась. 
«Форма дуже важлива, але важливі сутність і наповнення.

Зміни до Конституції є декларацією цивілізаційного вибору держави», – наголошує голова фракції.

«Однак ця декларація — лише форма, яка мусить мати сутнісне, змістове наповнення. 
Сьогодні ми бачимо, що Президент, пропонуючи якісні форми, робить все навпаки. Маю на увазі ситуацію в Азовському морі, продаж газоносних земель російським олігархам – як приклад, в Полтавській та Харківській областях, передачу медіа в управління поплічників Януковича, руйнацію «Нафтогазом» газонафтової галузі Українипограбунок місцевих бюджетів та інші випадки.

Виглядає, що деклараціями про зміни до Конституції Президент прикриває свою бездіяльність», – переконаний Олег Березюк.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини