Березюк: «Чим швидше Президент запрацює, тим швидше візьме відповідальність за те, що обіцяв»

«Вперше обмінялися думками», – так прокоментував зустріч новообраного Президента В. Зеленського з лідерами депутатських фракцій лідер «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк. Він був одним з небагатьох присутніх голів фракцій.  

Зеленський на цій зустрічі запропонував дату інавгурації, яку би він хотів бачити – 19 травня. На думку представника «Самопомочі», проблеми в цій даті немає.

«Чим швидше Президент запрацює, тим швидше візьме відповідальність за те, що він обіцяв і захоче зробити. Я не бачу в цьому загроз».

 Зі свого боку, парламент визначиться з цією пропозицією формально наступного пленарного тижня.

Говорили про можливість розпуску парламенту. І в цьому теж, на думку лідера фракції «Об’єднання «Самопоміч», трагедії немає:

«Парламент завжди можна розпустити, але питання: що з тим робити? Питання виборів, ухвалення нового законодавства, яке б відповідало інтересам суспільства. Я особисто порушив питання, що цей парламент має величезний борг. І чи він буде розпущений чи не буде розпущений – це борг щодо скасування цієї феодальної недоторканності».

 

Зі слів Березюка, говорили багато: порушували питання зовнішньої політики, більше ставили запитань щодо бачення Зеленським внутрішньої політики, взаємовідносин з парламентом. Йшлося і про вироблення політики взаєморозуміння і довіри, зазначив Березюк:

 

«На превеликий жаль, попередні Президенти не мали довірливих відносин з парламентом. І треба зазначити, що новообраний Президент особисто прийшов у парламент зустрітися з керівниками фракцій, обговорюючи питання, це є нове в історії і українського парламентаризму, і будівництва української держави».

 

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини