Березюк: «БПП у Львові знову влаштував атаку на Садового та «Самопоміч»

Коментуючи одіозні події з бійкою та штовханиною у Ратуші Львова, голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк наголошує: «Це не перша атака на Садового та «Самопоміч». Сьогодні у Львові відбувається наступна атака. Вона фінансована і організована, очевидно, партією «Блок Петра Порошенка» зі своїми альянтами в «Свободі». 

Причина чергової атаки – чесна і прозора позиція, яку завжди займає «Самопоміч». Олег Березюк констатує: «Ми завжди казали, що президент Порошенко очолював олігархічну владу та обкрадав Україну. Люди це підтвердили на виборах».

Народний депутат продовжує: «Львів є одним з прикладів успіху української національної ідеї за час незалежності. Це не заслуга тільки Садового чи «Самопомочі», це заслуга львівян. А представники БПП зневажають цей феномен успіху української національної ідеї. Чому вони це роблять? Тому що вони завжди крали, прикриваючись національними символами. Люди мудріші, вони поважають національні символи та цінності. Люди зневажили на минулих президентських виборах тих, хто обікрав українську національну ідею». 

«Думаю, це їхній останній реваншистський бій на території Львова, – підсумовує Олег Березюк. – Львів завжди був сильним і буде!»

object(WP_Term)#12931 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини