Березюк: «Бориславська громада. Другий рік боротьби з олігархічним угрупованням»

Внаслідок зменшення видобутку нафти та газу у місті Борислав Львівської області склалася критична екологічна та техногенна катастрофа. Нафта тече ріками, в каналізаційних колекторах на сьогодні вибухонебезпечна концентрація метану – 26% (!) при верхній межі вибухонебезпечності – 6!

«Влада фізично знущається над людьми в Бориславі» – каже Олег Березюк. Голова фракції «Об`єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк з трибуни парламенту звернувся до Прем’єр-міністра України, губернатора Львівської області та керівництва МНС з вимогою забезпечити безпеку жителям міста Борислав та негайно втрутитися в критичну екологічну ситуацію, що склалася в місті, яке стоїть на родовищі нафти та газу. 

Парламентар деталізує: «Вчора при вимірі концентрації метану у каналізаційних колекторах цього міста виявилося, що вона становить 26% (!) при тому, що вибухонебезпечними вважаються 6%».

Чому бездіють МНС, губернатор та Прем`єр-міністр?! «Ви лише сьогодні про це дізналися? – звертається до них Олег Березюк. – Про це волає міська рада, яка створила спеціальний орган, який стежить за цим».

Народний депутат констатує: «Протягом двох останніх років бориславська громада один-на-один бореться з олігархічним та, я вважаю, злочинним угрупованням, яке зловживає Бориславом. Руйнується вся інфраструктура видобутку, переробки та використання надр України. Нищаться робочі місця і безробітні люди виїжджають за кордон. Сьогодні внаслідок зменшення видобутку склалася катастрофічна ситуація з екологією – ріками тече нафта».

«Самопоміч» вимагає від Прем’єр-міністра, губернатора Львівської області та МНС негайно втрутитися у ситуацію та запобігти екологічній катастрофі. Годі знущатися над жителями Борислава!

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини