Березюк: «Бачимо класичних фарисеїв. Одне кажуть, інше роблять»

Українські підприємці під час зустрічі з народним депутатом фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олегом Березюком попросили донести таку інформацію.

Мова йде про дії української влади та чиновників, які, здавалося б, мали показувати свої найкращі сторони під час виборчої кампанії та своїми діями бути гідними єдиної української церкви, про яку так багато говорять. 

Але у Волинській, Тернопільській, Івано-Франківській областях підприємці потерпають через те, що впродовж останніх місяців на дорогах не патрульна поліція, а орудують справжні патрульні рейдери. Останні провокують на злочин, дурять, обдирають та допомагають уникнути покарання нетверезим водіям. 

Ще один несвятковий і, на фоні розмов про Томос, не такий урочистий приклад – податкова, про дії якої знову представники бізнесу говорять так: «Вони показилися, бо зараз так важко, як, здається, раніше ніколи не було». 

Останній «подарунок», який влада зробила перед Новим роком, і який торкнеться безпосередньо не тільки вже підприємців, а будь-кого – це скасування нічних тарифів на освітлення. За великим рахунком, це справжня катастрофа для місцевого самоврядування! У містах на вулицях почали відключати світло, бо місцева влада не має закладених в бюджеті грошей на це. 

Але йдеться не лише про світло, яке коштуватиме мільйони звичайним пересічним громадянам. Справа насамперед стосується енергоефективності. Високогірні школи протягом минулих років, довіряючи владі, почали встановлювати енергоефективне обладнання, яке накопичує тепло протягом ночі. І сьогодні звичайна школа, яка витрачала минулого року 130 тисяч гривень на опалення, витрачатиме 400 тисяч гривень.  Бо скасовано нічні тарифи!!! Проти кого цей злочин? Таких шкіл сотні, якщо не тисячі. Для них це непосильні платежі, не кажучи вже про звичайне шахрайство з боку держави – спочатку говорили про європейські підходи та заощадження, люди вклали свої гроші в обладнання, а їх взяли та надурили! Вчергове».

Постраждало від скасування нічних тарифів і унікальне місто Борислав. Там закачували воду в спеціальні резервуари протягом ночі, відтак, через нововведення водопостачання тепер відбувається шість годин на добу – три зранку та три ввечері. Олег Березюк обурюється: «У XXI столітті місто, яке стоїть на нафті, не може собі дозволити подавати людям воду 24 години на добу».

Відтак, констатуємо, що перед виборами олігархат, прикриваючись благими намірами та святим, продовжує грабувати та обдурювати людей. Олег Березюк підсумовує: «Бачимо класичних фарисеїв. Одне кажуть, інше роблять».

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини