Бабак: «Урядова постанова зробила всю теплоенергетику заручниками «Нафтогазу»

Уряд вкотре перекладає свої гріхи недолугого управління на місцеве самоврядування. Так, на годині запитань до уряду В. Гройсман заявив, що проблема з відсутністю опалення у Кривому Розі – проблема міського голови і місцевих комісій, бо ця ТЕЦ має 374 млн грн боргу.
 
Депутат «Самопомочі» Альона Бабак нагадала прем‘єру: «Криворізька теплоцентраль має найбільшого акціонера і члена наглядової ради – Фонд Державного майна України. Не мер управляє цим підприємством, а ви, Володимире Борисовичу, через ФДМУ. І коли ви зараз говорите, що всі мери повинні включити тепло, ви забули, що мери не мали ціни на газ до початку опалювального сезону. І постанова, яку ви ухвалили з порушенням регуляторних умов, сьогодні поставила в заручники всю теплоенергетику України».
 
«Самопоміч» запитує: хто буде відповідати за ухвалення регуляторного акту з порушенням законів України? Уряд поставив сьогодні такі умови розрахунків за газ тепловиками, які вимагають 90%-ву поточну оплату за блакитне паливо в той час, як тарифи на тепло будуть підвищені з врахуванням процедури розгляду нового тарифу тільки з січня.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини