Бабак: «Урядова постанова #160 про економію на виплатах тим, хто втратив працездатність на роботі – це апогей цинізму цієї влади»

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» звернулася до уряду з вимогою переглянути скандальну постанову #160

З понеділка в Комітеті Верховної Ради з питань соціальної політики голодують шахтарі з різних регіонів України, до яких до сьогодні не підійшов ніхто з представників органів державної влади. Протестуючі закликають Кабінет Міністрів скасувати постанову #160 від 20 лютого цього року, яку уряд ухвалив із порушенням закону України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак пояснює деталі:
«Уряд затвердив постанову, якою визначив коефіцієнт індексації страхових виплат потерпілим від нещасних випадків на виробництві, людям, які мають професійні захворювання, родинам загиблих на виробництві, в розмірі 1,05 замість коефіцієнту, який би дорівнював зміні середньої заробітної плати з попереднім календарним роком».

Парламентар констатує: «Уряд вирішив зекономити на людях, які стали інвалідами на виробництві, отримали професійні захворювання. Це апогей цинізму цієї влади!»

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» звернулася до Кабміну з депутатським запитом щодо негайного приведення у відповідність зазначеної урядової постанови до статті 37 закону України про загальнообов’язкове державне страхування. Крім того, фракція «Самопоміч» звернулася до голови Верховної Ради з проханням надати медичну допомогу шахтарям, котрі голодують. Альона Бабак підсумовує: «Просимо негайних дій».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини