Бабак: «Уряд має негайно поінформувати людей про можливість використання 3,2 млрд грн бюджету через Фонд енергоефективності»

«Самопоміч» запитує в уряду, коли Кабмін поінформує громадян України про роботу Фонду енергоефективності і про те, які пакети документів людям треба підготувати для того, щоб скористатися 3.2 млрд грн, які в бюджеті двох років (2018 та 2019) виділялись та призначені на цей Фонд, і 50 млн євро, які дає Україні Євросоюз.

Депутат «Самопомочі» Альона Бабак поцікавилась також в міністрів, коли уряд надасть парламенту пропозицію, як вивести водоканали і теплоенерго з кризи і не перекладати енергетичну реформу на місцеве самоврядування.

«Всі сьогодні знають, що уряд просто не виконав свою функцію і не дав водоканалам і теплоенерго можливості скористатися послугами постачальника електричної енергії зі спецобов’язками, як дозволяв це закон. А загнав їх в скажені збитки, тому що нові ціни на електрику набули чинності з 1 січня для водоканалів і теплоенерго, але ціни на воду і тепло так швидко не коригуються. Відповідно, це прямі збитки як суб’єктів господарювання, так і місцевого самоврядування. Уряд не пропонує нічого для вирішення цієї проблеми».

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини