Бабак: «Тарифи серйозно б’ють по малому бізнесу»

Незважаючи на розмови про намагання прирівняти тарифи на комунальні послуги для населення та промислових споживачів, насправді відрив лише збільшується. Це, зауважує народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак, доволі серйозний удар для малого та середнього бізнесу.

Вона наводить приклад: «Перед Новим роком до мене звернулася велика група підприємців малого бізнесу з міста Запоріжжя, які мають невеликі ресторани. Вони показали свої платіжки, де 900 гривень була їх плата за тепло в листопаді 2016 року, і 3 500 гривень їм нарахували за тепло в листопаді 2017-го року. Вони намагалися з’ясувати ситуацію та сказали: «Скільки ще підвищуватимуть цю ціну газу, електрики для комерційних споживачів?!»

Врешті, за словами народного депутата, у Запоріжжі була ціла акція, коли ці люди вийшли страйкувати під мерію через платіжки.

Альона Бабак певна: «Говорили про те, що відбувається намагання прирівняти ціни на електроенергію для населення та промислових споживачів, але відрив лише збільшується. Люди відчувають це у своїй роботі.

Сьогодні удар іде по малому та середньому бізнесу. Це проблема». «Не може так і надалі працювати держава, яка постійно орієнтується на імпортний паритет цін при низькій платоспроможності власних громадян», – підсумовує народний депутат.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини