Бабак: «Газове лобі в парламенті провалило закон про базу абонентів-споживачів»

У четвер, 1 березня, Верховна Рада провалила закон, котрим пропонувалося розкрити інформацію щодо споживачів газу шляхом ведення компанією «Трансгаз» єдиної бази абонентів. У разі ухвалення документа, акцентує народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак, нарешті було би виявлено «мертві душі» та неіснуючих споживачів газу. 

Відтак, все лобі газового сектору, наявне в парламенті, документ не підтримало. «Мова про Опозиційний блок, «Удар», – акцентує народний депутат». 

Альона Бабак певна: «Можливо, ця інформація мала би бути закодованою чи контрольованою на рівні «Трансгазу», але це можна було би доопрацювати. У законопроекті зазначалося, що порядок ведення такого реєстру, подання інформації, коригування даних здійснюватиметься за порядком, встановленим Кабінетом міністрів України».

«Той факт, що у парламенті були явні групи, котрі не підтримували цей закон, свідчить про те, що є люди, незацікавлені у відкритті інформації про абонентів та про наявність серйозного фінансового інтересу, який криється за інформацією про споживання газу», – підсумовує народний депутат.

Альона Бабак
object(WP_Term)#12934 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини