Бабак: «До енергонезалежності уряд має йти не балачками, а фінансовою підтримкою енергоефективності»

«Самопоміч» вимагає в прем‘єра поновити фінансування програми «Теплі кредити», – про це заявила депутат фракції «Об‘єднання «Самопоміч» Альона Бабак під час години запитань до уряду. І Гройсман публічно обіцяє вирішити це питання. Але це не перша обіцянка уряду стосовно «теплих кредитів», яка так і залишилась обіцянкою. Депутатка наголошує: «Минулого року, коли фінансувався бюджет і ми звертали увагу, я особисто казала, що цих коштів буде недостатньо. І тоді Прем‘єр-міністр пообіцяв, що якщо цих грошей забракне, то ми дофінансуємо. І от зараз був час нагадати главі уряду про свої обіцянки».

Фактично люди, які проживають в об’єднаннях співвласників, провели загальні збори, визначилися з проектами, тобто працювали все літо, і таких людей в нас на сьогодні близько 30 тисяч, це понад 120 будинків. 

«Ці люди підготували свої заявки на 75 млн грн, пішли в банки, які адмініструють програми «теплих кредитів», а їм сказали, що фінансування закінчилося. Уявить собі, що відбувся той величезний кропіткий процес ухвалення рішень людьми про залучення кредитного фінансування з підтримкою держави, і раптом вони приходять до держави, а держава каже: «Грошей нема!» Тобто люди ухвалюють рішення, що вони не будуть нераціонально споживати енергоносії в себе в будинках, проводять загальні збори, збирають підписи, а уряд просто не виконує свої обіцянки стосовно фінансування програми енергоефективності. Тому для нас є принциповим, щоб обіцянка, яку публічно озвучив прем`єр під час години запитань до уряду, була виконана! До енергонезалежності уряд має йти не балачками, а фінансовою підтримкою енергоефективності», – підсумовує Альона Бабак.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини