Бабак: «Бюджет створює фонд Президента Порошенка за рахунок платників податків, а їм не дає нічого, тільки назву «Петро Порошенко»

Ухвалення бюджету-2019 і Податково кодексу у Верховній Раді – це чистої води торг пільгами для окремих депутатів, каже депутат «Самопомочі» Альона Бабак.
 
Однак у цих торгах пільгами простому українцю нічого не знайшлося. Бо, очевидно, для цієї влади і уряду не люди головні.

«В цій залі кожен виходив і бив себе в груди, як він захищає молодь, які програми ми для молоді повинні мати, як ми повинні підтримувати тих молодих людей, які ще бачать себе в цій державі і не планують виїжджати. Скільки разів ми говорили про те, як нам потрібні програми пільгового кредитування житла. Це копійки порівняно з тими пільгами, які сьогодні отримав багато хто з вас через ухвалення податкового кодексу», – каже Бабак.
 
Уряд нічого не зробив для того, щоб дати молоді програми пільгового кредитування житла. Так само нічого для людей, заради яких парламент ухвалював закони щодо гуртожитків. Нардеп обурюється:
«Люди, які з 90-х років живуть в халупах і не можуть поліпшити своє життя, бо уряд не дає 70 млн гривень на програму гуртожитків. Що відбувається в цій залі? Чому ми не бачимо, що копійки потрібні просто людині для гідного життя, а ми влаштували тут торг то за одну акцію, то за іншу. То якийсь майданчик електронний одному депутату зробити, то якийсь урановий видобуток зробити пільговим».
 
Бабак запитує: якщо уряд так добре торгується з МВФ, то чому ж не виторгує ліпшу ситуацію для українців? Чому під час перемов з кредиторами не йшла мова про те, що ціна на газ не підвищуватиметься, поки не буде реалізована програма енергоефективності?
 
«Уряд нічого не робить для зміни ситуації. Ми підвищуємо знову ціну на газ з травня. А коли повноцінно запрацює фонд енергоефективності? Ви маєте можливість вести перемовини з МВФ і говорити, що поки не буде працювати повномасштабно кредитування, енергоефективність і допомога енергоефективності в житлі, не можна підвищувати на жодну копійку ціну на газ. Ви не торгуєтесь за українців».
 
«Бюджет створює фонд Президента Порошенка за рахунок платників податків, а їм не даючи нічого, тільки назву «Петро Порошенко», – підсумовує представниця «Самопомочі».

Зауважимо, що «Самопоміч» не голосувала за бюджет-2019, бо вважає головний фінансовий документ країни зробленим для олігархів, а не для українців.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини