Прокуратура не змогла усунути Владислава Марченка з посади заступника голови Запорізької облради

Апеляційний суд Харківської області відмовив у задоволенні апеляційної скарги прокуратури щодо відсторонення від посади заступника голови Запорізької облради Владислава Марченка, який також очолює осередок «Самопомочі» у Запорізькій області.

Прокурор вимагав скасувати рішення слідчого судді Червонозаводського районного суду Харкова від 28.12.2017 року та відсторонити Владислава Марченка з посади на два місяці. Колегія суддів визнала ці вимоги необґрунтованими. «Слідчий суддя прийняв правильне рішення, коли у грудні відмовив прокурору у відстороненні Владислава Марченка з посади. І прописав, що його повноваження абсолютно ніяк не стикаються з тими нібито злочинами, які йому інкримінують. Ми вважаємо це рішення законним, і сьогодні Апеляційний суд підтвердив, що і наша думка, і рішення слідчого судді правильні», – зазначив адвокат Сергій Барбашин.

Після оголошення рішення суду Владислав Марченко підкреслив, що справа, ініційована проти нього прокуратурою, розвалюється у судах, і це демонструє ницість правоохоронної системи України. «Я змарнував цілий день, хоча міг би працювати на робочому місці.

Натомість я був вимушений провести день у Харкові на засіданнях суду. Суд витратив час – мій, а також прокурора, колегії суддів, яким сплачується зарплата за рахунок наших з вами податків. Це неприйнятно. Я вважаю, що це вчергове показує всю ницість нашої правоохоронної системи. І вчергове судді сказали: підозра необґрунтована, відстороняти з посади нема за що. А раніше слідчий суддя так само сказав – іди працюй і відмовив прокуратурі. Це свідчить про те, що ця справа – політична і розвалюється, ще не розпочавшись. Я впевнений, що найближчим часом ми будемо спостерігати цікаві процеси, які розставлять всі крапки над «i», – сказав Марченко.

Нагадаємо, 12 січня Харківський апеляційний суд відмовив у задоволенні апеляції прокуратури, яка вимагала посилити запобіжний захід і замінити цілодобове перебування вдома триманням під вартою або виплатою застави. Суд частково задовольнив апеляцію сторони захисту і пом’якшив запобіжний захід, дозволивши Владиславу Марченку залишати домівку з 10.00 до 14.00 години дня, аби виконувати свої обов`язки заступника голови Запорізької облради.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини