Апеляційний суд відмовив прокуратурі у справі Марченка

Апеляційний суд Харківської області відмовився розглядати апеляцію прокуратури, яка просила посилити запобіжний захід Владиславу Марченку, заступнику голови Запорізької облради, який також очолює Запорізький обласний осередок «Самопомочі».

«Безглуздо витрачається час та бюджетні кошти, за рахунок яких відбувається це дійство. Пан прокурор подав в Апеляційний суд оскарження такого рішення суду, яке за законом оскарженню не підлягає. Нас викликали, ми приїхали, судді відкрили справу, подивилися і сказали: «Але ж це рішення оскарженню не підлягає». І закрили справу.

Проте ми витратили час на дорогу, а це вісім годин. А ще я марно витратив цілий день, хоча міг би працювати на користь громади Запорізької області. Ця справа повністю розвалиться ще до того, як почне розглядатися по суті. Політичні справи ніколи не мають завершення, вони всі розвалюються в судах», – прокоментував Владислав Марченко.

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини