Антинародний Бюджет 2019 року

У допрацьованному проекті бюджету 2019 «теплі кредити» лишилися на рівні 400 млн. Фонд енергоефективності лишився на рівні 1,6 млрд.

Нікому в уряді та в коаліції не цікаво підтримати українців в їх прагненні зменшити споживання дорогих енергоресурсів.

Нам розповідають про «монетизацію субсидій» як панацею у скрутній ситуації через підвищення цін на газ.

Тобто нас намагаються переконати в тому, що монетизація субсидій дозволить людям утеплити свої будинки та зменшити свої рахунки.

Але звідки у людей з’являться гроші для утеплення власних будинків? Адже монетизовані субсидії підуть на погашення рахунків за газ, тепло, тощо. Якщо хтось щось зекономить, то явно менше необхідних для утеплення десятків або сотень тисяч гривень.

Мені вся ця ситуації нагадує історію про Марію Антуанетту та тістечка. Коли французькій королеві сказали, що люди голодують, бо хлібу нема, вона порадила людям їсти тістечка.

Так і в Україні. Будинки старі, з тріщинами в стінах та дірами в дахах, зі старими вікнами з щилинами, через які тепло просто видувається з осель.

А нам кажуть: давайте піднімемо ціни на газ і люди почнуть економіти. Як? Як без повноцінної термомодернізаціі вони будуть спроможні #прикрутити? За які гроші вони профінансують утеплення власних будинків, якщо на програму «теплі кредити» виділено мізерні 400 млн гривень.

Комусь дуже вигідно залишати українців рабами системи субсидій, замість забезпечення їх можливостями реально зменшити свої витрати на комунальні послуги!

Вікторія Войціцька
object(WP_Term)#12923 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) } object(WP_Term)#12924 (16) { ["term_id"]=> int(133) ["name"]=> string(12) "Статті" ["slug"]=> string(9) "analytics" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(133) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(1) ["count"]=> int(431) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(133) ["category_count"]=> int(431) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Статті" ["category_nicename"]=> string(9) "analytics" ["category_parent"]=> int(1) }
Статті