[Анонс] Брифінг Олени Сотник та Сергія Кіраля щодо законодавства Магнітського в Україні

Дата: 18 грудня 2017 року
Час: 12:00
Місце: Український кризовий медіа-центр

Подія: Брифінг народних депутатів від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олени Сотник та Сергія Кіраля з нагоди представлення законодавства Магнітського в українському парламенті.

Довідка: Український «акт Магнітського» має на меті застосування санкцій у вигляді заборони права на в’їзд на територію України та заморожування активів. Перелік осіб, на яких пропонується накласти санкції, фактично збігається з санкційними списками США та Великобританії, а також з тим, що був затверджений Радою Європи.

Для України, яка перебуває у стані війни з Росією, запровадження санкцій проти посадовців федерації, суддів, правоохоронців, проти людей, винних у порушенні прав людини, напряму пов’язане з національною безпекою.

Крім того, ухвалення Верховною Радою законопроекту в умовах російсько-української війни – це важливий крок щодо захисту українців, які стали в’язнями Російської Федерації та режиму Володимира Путіна.

Контактна особа для додаткової інформації: Павло Чепков, помічник Олени Сотник – (063) 710-88- 11.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини