Анна Романова: «Якщо не чути молодь – вона знесе будь-яку владу»

Що влада 5 років сіяла, те й пожинає на виборах. Так пояснює реакцію молоді на виборах Президента депутат «Самопомочі» Анна Романова.

«На цих виборах ми спостерігали рекордну явку молодих людей. Річ у тім, що це була відповідь молоді на ту ганебну політику останніх років, коли про молодь взагалі згадували тільки на словах, а не у реальних справах».

Всі 5 років пропозиції Комітету сім’ї, молоді, спорту і туризму щодо молодіжних програм кредитування житла завжди відхилялись Міністерством фінансів. Всі законопроекти, які спрямовані на покращення життя молоді, виставлялися на голосування в середу, коли депутати з провладних партій не ходять на роботу.

Романова наголошує: «Якби була реальна зацікавленість коаліції провести законопроекти для молодих людей, то можна було б їх ставити тоді, коли депутати є в парламенті.  Це свідчить, що розвиток молодого покоління нікому не був потрібен».

Постійно зменшували фінансування освіти. Пам’ятаємо ганебні випадки, коли навіть Київський Національний Університет імені Шевченка переводив студентів на так зване дистанційне навчання на всю зиму, бо не було коштів на опалення. Якщо  в одному з найавторитетніших  вишів країни така ситуація, про яку турботу про освіту можна говорити?

Ніхто не намагався боротися з масовою міграцією молоді  за кордон, ніхто не вів діалог з молодими людьми, чому вони прагнуть виїхати з країни. Це було нецікаво нікому. На цих виборах можновладці традиційно думали, що явка молоді завжди низька, і ставили порядок денний залежно від потреб олігархату або свого електорату. Але сталось інше, каже

Романова: «Молодь на дільницях проголосувала фактично проти того, що відбувається, ми побачили, що молоді люди знесуть будь-яку владу, якщо не почати щось  робити для нового покоління».

«Самопоміч» має своє молодіжне крило. Разом з його представниками політсила напрацювала пакет законопроектів, які треба терміново ухвалити для того, щоб зупинити молодіжну міграцію, забезпечити молодь житлом, збільшити фінансування якісної вищої освіти, забезпечити перше робоче місце, квоти для молоді в органах влади. Бо можна розповідати про турботу, а можна справді турбуватися.

object(WP_Term)#12917 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини