Анна Романова: «Шахраї на туристичному ринку мають бути покарані»

Народний депутат від фракції «Самопоміч» Анна Романова спрямувала запит у Нацполіцію щодо низки зареєстрованих кримінальних справ ошуканих туристів.

«Справа в тому, що цей рік ознаменувався масовими шахрайствами на туристичному ринку. Ошукані туристи постраждали як від великого туроператора, так і від недобросовісних турагентів. Ми маємо захистити людей», – вважає депутат.

У Нацполіції зареєстровані сотні  справ за фактом шахрайства при наданні туристичних послуг, але слідчі дії ведуться мляво.

Анна Романова підсумувала: «Я вимагаю від Нацполіції активізуватися, бо до мене дійшла інформація, що доки поліція бездіє, шахраї вже починають тікати з України.

Держава має гарантувати право громадянам на відпочинок, а недобросовісні ділки на туристичному ринку мають понести покарання».

object(WP_Term)#12931 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини