Анна Романова: «Коли посеред центру викрадають історичне надбання – це дно»

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Анна Романова надіслала очільнику Міністерства внутрішніх справ Арсену Авакову депутатське звернення, у якому акцентувала на необхідності доручити розслідування фактів викрадення історичних пам’яток у Чернігові досвідченим працівникам поліції. Крім того, політик попросила міністра взяти справу під особистий контроль.

Нагадаємо, 18 та 31 грудня у Чернігові було викрадено бюсти Михайла Коцюбинського та Олександра Пушкіна. При цьому перша пам’ятка, сказано у зверненні, важить понад сто кілограмів.

Анна Романова коментує ситуацію: «Я не хочу, щоб Чернігів з міста легенд перетворився на місто вандалів та крадіжок. Сподіваюсь, Арсен Борисович, як колекціонер та поціновувач предметів мистецтва, чудово розуміє цінність викрадених предметів для України та зробить все можливе, щоб розслідувати зухвалі крадіжки. Якщо ж пам’ятники не знайдуть – це вирок для поліції та влади. Коли посеред центру міста викрадають культурне та історичне надбання – це дно».

«Я також оголосила винагороду у 50 000 гривень кожному, хто надасть правдиву інформацію про місцезнаходження пам’ятників. Пропоную
фінансово долучитися іншим, більш заможним, ніж я, чиновникам та просто небайдужим людям», – закликає народний депутат.

Підсумовуючи Анна Романова підкреслює: «Подібне беззаконня – найкращий ґрунт для живлення російських ЗМІ». Останні, до слова, активно висвітлюють зазначені крадіжки.

object(WP_Term)#13144 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини