Анна Романова: «Ганебна політика блокування Львова призведе до знищення іміджу всієї країни»

Сміттєва блокада Львова — це не лише про одне місто в країні. Ті, хто вважають, що відсутність державної політики поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) стосується лише Львова, глибоко помиляються.

Нещодавно за моєї ініціативи в Україну приїжджала група китайських туроператорів, яких ми знайомили з країною. Серед восьми міст, де вони побували, найбільше вподобали саме Львів. І найчастіше на запитання, куди б вони почали масово завозити групи туристів, відповідали, що саме сюди.

Місто Лева – це туристичний центр України, інвестиційна та туристична західна брама нашої держави. Лише за 2016 рік місто прийняло близько 3 мільйонів туристів, третина з яких – іноземці. Тобто, коли іноземці відкривають для себе Україну, то часто починають саме із західних кордонів.

Перше місто, з яким вони знайомляться — Львів.

Така позитивна туристична привабливість є заслугою багаторічної та системної праці керівництва міста. І зараз цю роботу руйнують ганебною політикою блокування Львова, залишаючи місто наодинці з проблемою вивезення твердих побутових відходів. Важливо розуміти, що сьогодні лише завдяки клопіткій праці та надзвичайним зусиллям керівництва міста центр міста та найбільш туристичні місця вдається зберігати чистими. А зволікання із вирішенням ситуації може призвести до знищення іміджевого та туристичного обличчя не лише міста, але й всієї країни.

Коли турист або потенційний інвестор приїжджатиме в Україну, то у більшості випадків заїжджатиме до Львова. Якщо він побачить гори сміття, то йому буде байдуже, що це — наслідок боротьби за рейтинги. І чи буде він з’ясовувати ситуацію та вкладати кошти в країну, де Президент та Прем’єр не зацікавлені у тому, щоби зупинити сміттєву блокаду туристичної та інвестиційної перлини держави?

Анна Романова
object(WP_Term)#12921 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини