Анна Романова: «Досить маніпулювати інтересами дітей!»

У середу, 28 лютого, парламент підтримав у першому читанні проект закону №6647, метою якого є спрощення процедури надання батьками згоди на виїзд дітей за межі України.

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Анна Романова наголошує, що документ має на меті припинити маніпулювання інтересами дітей. Вона акцентує: «Щороку тисячі дітей потерпають від того, що один з батьків розлученого подружжя шантажує іншого тим, що не підписує нотаріальні документи, необхідні для вивезення дитини за кордон на відпочинок, оздоровлення, лікування, тренувальні збори».

Важливо, за словами народного депутата, що зазначений законопроект не дискредитує нікого з батьків. У законі прописано – один з батьків, без уточнення матір чи батько, може за спрощеною процедурою вивезти свою дитину на оздоровлення». 

«Ми часто кажемо, що наші діти не мають фінансової змоги оздоровитися. Але у деяких випадках, навіть коли один з батьків може оздоровити дитину, то через бюрократичні процедури цього не вдається зробити.

Такі законопроекти, які дозволяють спрощені процедури, є в усіх європейських країнах. Справа ж правоохоронних органів унеможливити зловживання», – підсумовує Анна Романова.

Анна Романова
object(WP_Term)#13127 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини