Андрій Журжій: «Я хочу захищатись від свавілля правоохоронних органів без жодних імунітетів»

Народний депутат фракції «Об’єднання «Самопоміч» звернеться до Верховної Ради України із вимогою позбавити його депутатської недоторканності у зв’язку із реєстрацією щодо нього кримінального провадження Генеральною прокуратурою України.

«Для уникнення маніпуляцій, наступного тижня звернуся до Верховної Ради України з вимогою позбавити мене депутатської недоторканності», – зазначає Андрій Журжій.

Зважаючи на те, що сьогодні законодавство передбачає процедуру зняття недоторканності лише за поданням Генпрокуратури, фракція «Самопоміч» розробила та зареєструвала у парламенті законопроект №5487, який суттєво спрощує процедуру притягнення народних обранців до кримінальної відповідальності та дозволяє знімати недоторканність за зверненням самих нардепів.

Відтак, наголошує Андрій Журжій, Верховна Рада повинна цей законопроект терміново розглянути та ухвалити.

Народний депутат додає: «Справа щодо мене є реакцією ДФС та Генпрокуратури на мої вимоги звільнити Насірова і Білана через їхній тиск на бізнес та злочинне відшкодування ПДВ, адже Генпрокурор повідомив мене особисто, що кримінальне провадження зареєстроване на підставі аналітичної довідки саме фіскальної служби. Тому я хочу відстоювати свої інтереси та продовжувати боротись із правоохоронною системою як звичайний громадянин, без жодних імунітетів».

object(WP_Term)#12919 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини