Андрій Журжій: “Час обіцянок вийшов, прийшов час їх виконувати”

Годі давати обіцянки, прийшов час їх виконувати. З такими словами народний депутат від “Об’єднання “Самопоміч” звернувся до керівників фракцій “Блоку Петра Порошенка” та “Народного фронту”.

Він зауважує: “Ви говорили, що виступаєте за зняття депутатської недоторканності з людей, які звинувачуються.

Однак ви так бігли знімати недоторканність, що аж вирішили перенести це питання, яке заплановано до розгляду сьогодні, на четвер, аби врятувати своїх колег та дати змогу не прийняти рішення щодо депутатів ваших фракцій. Час обіцяти вийшов, прийшов час виконувати. Генеральний прокурор має бути тут, а парламент має негайно зняти недоторканність з депутатів, щодо яких є подання”.

“Крім того, – додає народний депутат, – Ви так “хочете” зняти депутатську недоторканність, що заблокували законопроект 5487, який спрощує процедуру її зняття та дає змогу депутатам, яким вона не потрібна, від неї відмовитись. Пане Парубій, ваша відповідальність, що цей законопроект не з’явився в залі”.

object(WP_Term)#13020 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини