Андрій Садовий: «Жодних переговорів щодо блокади ОРДЛО я з Президентом не проводив»

Під час суботньої зустрічі з Петром Порошенком лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий висловив свою позицію щодо врегулювання ситуації з блокадою: звільнити полонених, прийняти Закон про окуповані території.

«Я не проводив жодних переговорів щодо блокади ОРДЛО, оскільки, ані не є її організатором, ані не мав і не можу мати (!) жодних повноважень від активістів блокади на такі переговори. Президент запитав, яка моя позиція – я відповів. Вона співзвучна з позицією “Самопомочі”», – зазначив Андрій Садовий.

На переконання лідера «Самопомочі» Андрія Садового, проблему можуть врегулювати:

– звільнення за будь-яку ціну наших полонених (якщо навіть необхідно буде міняти за формулою “один на сто”);

– прийняття Закону про визнання статусу територій підконтрольних “ЛНР” і “ДНР” як окупованих Росією з усіма міжнародно-правовими наслідками (і забороною торгівлі автоматично).

Повний текст публікації

object(WP_Term)#13015 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини