Андрій Садовий: «Завдання кожного члена «Самопомочі» – бути адвокатом людей, які створюють робочі місця»

30 жовтня у Києві пройшов X з’їзд політичної партії «Об’єднання «Самопоміч». На з’їзді було прийнято рішення, що партія братиме участь у місцевих виборами 11 та 18 грудня 2016 року.

По-друге, було обрано центральний керівний орган партії, серед основних завдань якого – погодження рішень місцевих партійних організацій щодо висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади міських голів на виборах у грудні.

Виступаючи на з’їзді, лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий акцентував на багатьох проблемних для України питаннях – корупції, окупованих територіях, політичному протистоянні.

Політичну систему України, яка почала своє формування в 1990-х роках, міський голова Львова називає твердою та закритою. «Рідко коли хтось туди міг пролізти», – пояснює Андрій Садовий. За його словами, шпаринку у цій системі створила Революція Гідності.

«І «Самопоміч» вийшла, – неочікувано, непрогнозовано і неконтрольовано. Я думаю, за те, що таке могло статися, хтось серйозно «отримав по голові».

Вибори в органи місцевого самоврядування – 95% депутатів, які пройшли за списками «Самопомочі», раніше не були депутатами. Але я прекрасно пам’ятаю цю виборчу кампанію, коли ми отримували пропозиції від місцевих феодалів допомогти в організації виборів. І насправді 95% інших партій пристали на ці пропозиції і по франшизі продали свій бренд місцевим багатіям. Сьогодні у багатьох місцях дуже часто «Самопоміч» є тою політичною силою, яка не продалася. Хоча є й інші випадки – ми маємо ситуації, коли «Самопоміч» пробують хитати», – розповідає мер Львова.

Політик певен: якщо політична система починає замикатися та «пожирати» себе зсередини, це означає, що «цю частину тіла треба відсікти і виховати нову».

Андрій Садовий додає: «Задача кожного члена «Самопомочі» – бути адвокатом, омбудсменом людей, які створюють робочі місця. Таких можливостей мільйон, особливо – у депутатів місцевих органів влади».

«Насамперед лідер – це не той, хто кращий, а той, хто бере на себе відповідальність за людей. Ми з вами взяли цю відповідальність і увійшли у дуже непростий бій. Кожен у житті проходить різні бої, але знаєте, який найважчий та найстрашніший? Бій з самим собою», – резюмує лідер «Об’єднання «Самопоміч».

Андрій Садовий
object(WP_Term)#13019 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини