Андрій Садовий запропонував давати українське громадянство українській діаспорі

Протягом перебування в Нью-Йорку мер Львова Андрій Садовий провів численні зустрічі з лідерами української громади міста в Українському інституті, кредитній спілці “Самопоміч” а також в Українському музеї на відкритій зустрічі з українцями Нью-Йорка. Під час неї Андрій Садовий озвучив ідею, аби розпочати процедуру змін до українського законодавства з метою відкрити можливість отримання українського громадянства представниками української діаспори. “Дуже багато українців в світі продовжують жити справами України, допомагати своїй країні. Я не розумію, чому ми не можемо надавати їм громадянство. Всі українці світу мають мати право на це. Виняток мусить становити лише факт наявності другого громадянства країни-агресора.” – поділився ідеєю мер Львова.

Під час зустрічі з громадою Нью-Йорка місцеві активісти також поцікавились думкою Андрія Садового щодо останніх подій в Києві, де відбулась силова зачистка наметового містеячка протестувальників під Верховною радою. “Люди мають право на протест. Цей пікет з’явився з чіткими вимогами – нове виборче законодавство, антикорупційний суд і позбавлення недоторканності. Це нормальні вимоги патріотів України. Коли я побачив, як цих людей, які пройшли війну, бачили смерть і самі готові були померти за Україну, б’ють і ставлять на коліна – я таке ніколи не зможу забути і пробачити” – заявив Андрій Садовий.

Протягом 4-8 березня мер Львова вирушає до Вашингтона де разом з віце-спікером Оксаною Сироїд, головою фракції Об’єднання “Самопоміч” у Верховній раді Олегом Березюком та народним депутатом Сергієм Кіралем проведе серію зустрічей з представниками американської влади та аналітичних установ.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини