Андрій Садовий пропонує залучити ЄС до управління газотранспортною системою України

Цими днями лідер “Об’єднання “Самопоміч” Андрій Садовий разом із віце-спікером парламенту Оксаною Сироїд та народним депутатом Сергієм Кіралем перебувають із робочою поїздкою у Брюсселі. Вчора вони провели зустрічі з Єврокомісаром з питань розширення ЄС Йоганнесом Ганом, лідерами провідних європейських партій та депутатами Європарламенту.

Як розповів за підсумками Андрій Садовий, структури ЄС не до кінця знають, як вплинути на розвиток проекту Північний потік-2І хоч у певних колах існує обережне переконання, що він шкідливий для Європи, але ключова думка – це справи бізнесу, та й проти позиції Берліна, який лобіює проект, ніхто йти не хоче.

«Усвідомлюючи реальну загрозу Північного потоку-2, Україна повинна виробити чітку пропозицію європейським партнерам щодо використання власної газотранспортної системи. Наразі ми лише просимо і вимагаємо. Це недобре”, – наголошує Андрій Садовий.

На нашу думку, пропозиція повинна полягати у максимальному залученні європейських урядів та компаній до управління, модернізації та експлуатації нашої ГТС.

Ми готові працювати з Президентом і Урядом над цим, навіть перебуваючи в опозиції. Це треба робити вже. Хоча справи підуть значно швидше, коли «Самопоміч» прийде до влади”, – підсумовує він.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини