Андрій Садовий: «Поплічники Януковича, які вбивали людей, сьогодні об’єднались із партією Президента і знову роблять біду»

Під час виступу на всеукраїнському зборі за «Велику політичну реформу» міський голова Львова, лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий наголосив на тому, що сьогодні на площі під Верховною Радою людей об’єднало те, що вони є вільними і хочуть жити у вільній державі.

«У нашій Конституції чорним по білому написано, що народ є джерелом влади, і коли є біда в країні, народ збирається, приходить і починає будити владу, яка засинає. Ми ще пам’ятаємо ті жертви, які були нещодавно. Але сьогодні ті поплічники Януковича, які вбивали людей, об’єднались із партією Президента і знову роблять біду. Подивіться на рівень корупції, яка є в Україні. Подивіться, що вони зробили позаминулого тижня в Миколаєві. Люди обрали Сєнкевича мером два роки тому – молодий, чесний хлопець, виграв вибори у регіоналів. Вони його нагло зняли силами фракції партії Президента і поплічників Януковича. Ганьба!

Закони, які вони голосують тут, у парламенті, про Донбас – це біда для нашої України. Ми не можемо допустити, щоб на нашій землі окупанти встановлювали свої правила, свої суди, свою поліцію. Ганьба!

Депутати повинні прийняти новий закон про Антикорупційний суд. Що ми сьогодні маємо: зранку зловили, по телебаченню показали, а наступного дня тихо відпустили. Ганьба! Корупція – як «пекло», вона роз’їдає і нищить. Якщо ми хочемо побороти цю корупцію, ми повинні мати новий закон про вибори, де б чесно люди могли прийти і за відкритими списками проголосувати.

Я вже не хочу говорити про недоторканність – це просто непорядно виглядає, коли всі, і депутати, і президенти, обіцяють її скасувати. Чому обранці, які мають бути нашими слугами, отримують якісь особливі статуси? Всі мають бути рівні перед законом!

Я розумію, що на нас чекає непроста дорога – ми не вирішимо всі ці питання за один день. Але якщо ми хочемо жити у сильній, незалежній країні, то тут не має бути корупції. Я вірю в усіх нас, я вірю у здоровий глузд. Я вірю в те, що не за горами ті часи, коли ми тут будемо мати українські прапори. Тому що сила українського прапора об’єднує. Слава Україні!» – зазначив Андрій Садовий.

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини