Андрій Садовий: «Ігри з Росією не приводять ні до чого хорошого»

Під час візиту федерального президента Австрії Александра Ван дер Беллена до Львова, лідер «Об’єднання «Самопоміч», мер міста Андрій Садовий критично висловився про дружні контакти між Москвою та Віднем.

Як розповів він австрійському виданню APA, контакти Австрії із Росією, незважаючи на анексію Росією Кримського півострова, є болісними для України.

«Українці знають справжнє обличчя Росії, а також той біль, який вона завдала Україні і продовжує завдавати. Ігри з Росією не приводять ні до чого хорошого. Як бачимо, що відбулося у Англії, де прем’єр-міністр та міністр закордонних справ роблять дуже чіткі заяви у зв’язку з нинішніми спробами вбивства», – підкреслив лідер «Самопомочі».

Андрій Садовий також додав, що не можна допустити форсованого трубопроводу у Балтійському морі «Північний потік 2», будівництво якого підтримує, зокрема, і австрійська нафтова компанія. «Це – «новий пакт Молотова-Ріббентропа», який шкодить європейській безпеці».

Президент Австрії Александер Ван дер Беллен пояснив таку ситуацію тим, що Австрія хоче мати тісні стосунки як з Україною, так і з Росією. «Ми прагнемо підтримувати добрі стосунки з усіма сторонами конфлікту. Це не означає замовчування порушень міжнародного права, – додав він, посилаючись на анексію Криму. – Але хотілося б підтримувати хорошу основу для переговорів з Москвою».

object(WP_Term)#13123 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини