АНДРІЙ САДОВИЙ: «ДЯКУЄМО ЗА ДОВІРУ – ЦЕ ДЛЯ НАС ВЕЛИЧЕЗНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

26 жовтня 2014 року, Київ – О 21:00 відбулася друга прес-конференція у штабі партії «Об’єднання Самопоміч», де кандидати в депутати поділилися своїми враженнями від виборчого процесу.

Андрій Садовий, лідер партії Об’єднання «Самопоміч», міський голова Львова:

Про відповідальність: «Дякуємо за довіру, це величезна відповідальність. Один з найбільших пріоритетів, щоб на весну ми розпочали вибори у місцеві органи влади. Кількість депутатів треба скоротити в три рази, але це мають бути дійсно професійні люди, які будуть нести персональну відповідальність»

Стосовно формування можливої коаліції: «Домовленостей нема і не може бути, тому що ще не завершився підрахунок голосів, і обговорювати домовленості просто некоректно. Ми маємо бути відповідальні».

Про хід передвиборчої кампанії: «Весь бруд, який лився останні місяці – неприпустимий для країни, яка пережила революцію гідності»

Про кадрові призначення: «Буде засідання фракції, яка обере керівника. У нас не як в інших партіях, де люди – гвинтики і все відомо наперед. А на кожну міністерську посаду потрібно ставити фахових людей, які будуть формувати команду та нести персональну відповідальність за свої дії»

Нагадуємо, за першими результатами екзит-полів розташування сил наступне:
«Блок Петра Порошенка» – 23 %, «Народний фронт» – 21,3%, «Об’єднання Самопоміч» – 13,2 %, «Опозиційний блок» – 7,6%, «Радикальна партія Ляшка» – 6,4%, «ВО Свобода – 6,3%, ВО “Батьківщина” – 5,6 %.

Андрій Садовий
object(WP_Term)#13024 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини