«Америка виконує свої зобов’язання перед Україною, але Україна перед своїми людьми — ні», – Сироїд

Україна отримала летальну зброю у рамках підтримки Сполучених Штатів Америки. За словами віце- спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, виконання гарантій та поставка американських «Джавелінів» мають важливе значення у війні із Росією, однак влада України не виконала власних гарантій, даних українцям, та не рухається у плані реформи Збройних сил і оборонно-промислового комплексу.

«США допомагали, допомагають і, я переконана, будуть допомагати Україні. Ми бачимо, наскільки є глибоким розуміння необхідності підтримки реформ, зокрема реформ у сфері безпеки і оборони країни.

Однак ми повинні також нарешті ліквідувати радянську армію в Україні і побудувати Збройні сили, які би були сумісними з арміями країн-учасниць НАТО, та реформувати оборонну промисловість яка, на жаль, сьогодні є одним із найбільших джерел корупції в Україні.

Також треба створити якісний корпоративний стиль управління у сфері оборонної промисловості для того, щоби, в тому числі, американські інвестори були зацікавлені брати участь у розвитку нашої оборонної промисловості», – розповіла в ефірі «ChasTime» Оксана Сироїд.

object(WP_Term)#12930 (16) { ["term_id"]=> int(1) ["name"]=> string(12) "Новини" ["slug"]=> string(4) "news" ["term_group"]=> int(0) ["term_taxonomy_id"]=> int(1) ["taxonomy"]=> string(8) "category" ["description"]=> string(0) "" ["parent"]=> int(0) ["count"]=> int(4083) ["filter"]=> string(3) "raw" ["cat_ID"]=> int(1) ["category_count"]=> int(4083) ["category_description"]=> string(0) "" ["cat_name"]=> string(12) "Новини" ["category_nicename"]=> string(4) "news" ["category_parent"]=> int(0) }
Новини